Nasza Marka powstała na bazie doświadczeń grup osób działających przy trzech innych firmach:

Smarteo Sound&Light, Smarteo Adventure, Manufaktura Przygody.

Jesteśmy tego pewni, że łącząc siły i zapały, budując na solidnym fundamencie, można stworzyć markę na miarę XXI wieku i serwować wysublimowane usługi z najwyższej półki. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie: obsługi technicznej imprez: światła, dźwięku, wizji, integracji, cattering'u, pracy z dziećmi, wspópracy z artystami, sportów ekstremalnych.

Smart-eo - Adventure Smart Event Organization Manufaktura przygody

Napisz do nas lub zadzwoń. Dla Ciebie jesteśmy dostępni o każdej porze dnia.

Odpowiemy na każde pytanie, sporządzimy ofertę i chętnie opowiemy o Funky.

Funky Events Agencja Eventowa. Warszawa, ul. Szaserów 91/95 lok. 21

Michał Mazur
Event menager
Dawid Kanarkowski
Event menager
+48 501 048 578
dawid@funkyevents.pl
Emil Lasecki
Event menager

Imprezy integracyjne dla firm "Budujemy zespół"

Jeżeli szukacie Państwo dobrego sposobu na zacieśnienie więzi między pracownikami firmy, jeśli zależy Wam na budowie pozytywnej relacji w zgranym, zmotywowanym do pracy zespole - trafiliście pod właściwy adres. Fachowa opieka naszych specjalistów zapewni Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie, pozwoli zrelaksować się w sposób aktywny, z włączeniem elementów zdrowej rywalizacji, sportu oraz dużej dozy uśmiechu. Rewelacyjna atmosfera w pracy jest bardzo ważna z punktu widzenia kierownictwa, co oznacza, że warto inwestować w imprezy integracyjne. Warszawa jest tylko jednym z miejsc na organizację tego typu zabawy. Dobrze opracowana impreza integracyjna dla firmy, którą przemyśli i zaproponuje w indywidualny sposób dla Państwa Funky Events przełoży się z całą pewnością na dobry klimat oraz efektywność działania pracowników. Każdorazowo dołożymy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni, a współpraca między nami była czystą przyjemnością. Zorganizujemy imprezę integracyjną w Warszawie i okolicach satysfakcjonującą nawet najbardziej wymagających!

Quady


Przejażdżka Quadem, przyniesie każdemu niezapomniane ekstremalne wrażenia. Podczas specjalnie przygotowanej trasy uczestnicy rajdu będą mieli do wykonania dodatkowe zadania. Możliwość zorganizowania grupowej wycieczki Quadami, ale również jazda na żwirowni.

Spływ Kajakowy


Spływ kajakowy, który jest świetnym pomysłem na integrację dla firm pod Warszawą i sympatyczną przygodą dla każdego. Pływamy parami, aczkolwiek zawsze uczestnicy łączą się w większe grupy, pomagają sobie nawzajem przenosić kajaki. Taka wyprawa zawsze dostarcza wielu wrażeń i jest niezapomnianym wspomnieniem.

Paintball


Gra w Paintball polega na zaznaczeniu przeciwnika za pomocą specjalnego, pneumatycznego markera na kulki z farbą. Paintball przynosi dużo zabawy, nutkę rywalizacji i odrobinę ekstremalnych doznań każdemu uczestnikowi. Grupa zostanie podzielona na dwie drużyny, które będą walczyć ze sobą na wyznaczonym polu paintball'owym w różnych scenariuszach: Deathmatch, Capture the flag, VIP.

Motocross


Nie każdy ma w życiu okazję dosiąść tak wspaniałej maszyny jaką jest Motocross. Uczestnicy będą zabrani na przejażdżkę przez instruktora, a Ci odważniejsi będą mogli spróbować się bryknąć samodzielnie (wymagane prawo jazdy kat. A)

Zjazd Tyrolski


Zjazd linowy z nutką adrenaliny pod okiem czujnych instruktorów. Impreza integracyjna może pomóc również w przełamywaniu własnych barier. Strach przed wysokością można pokonać podczas Ekstremalnego Zjazdu Tyrolskiego na linach. Jest to skośny zjazd z wysokości ok 10 - 12 m.

Wieża ze skrzynek


Zadaniem uczestnika jest wybudowanie wieży ze skrzynek z górną asekuracją linową. Budowniczy jest asekurowany i tworzy budowlę, na której szczycie sam stoi. Reszta zespołu wspomaga dzieło podając budulec i podtrzymując konstrukcję.

Samochody 4 x 4


Imprezy integracyjne dla firm w Warszawie i okolicach opieramy również na przejżdżkach samochodami terenowymi z napędem na 4 koła. Czteroosobowa drużyna dostaje Roadbooka wg którego wyznacza trasę prowadzącemu pojazd intstruktorowi. Możliwość prowadznia samochodu przez uczestnika z prawem jazdy.

Pajęczyna


Zadaniem uczestników jest przedostanie się na drugą stronę kratownicy z lin. Jedno okienko może zostać wykorzystane tylko raz. Drużyna zaczyna konkurencję stojąc po jednej stronie pajęczyny i musi znaleźć się po drugiej.

Katapulty


Gra zręcznościowo - taktyczna z prawdziwymi katapultami w roli głównej. Dwa zespoły stają do walki przeciwko sobie. Pierwszym ich zadaniem jest zbudowanie katapulty i muru ją chroniącego, drugim zaś wyburzenie jak najszybciej muru przeciwnika. Ta zabawa to świetna integracja dla firm. Warszawa i inne miasta to obszar naszych działań.

Wielki cyrkiel


Konkurencja w której cały zespół, ma za zadanie przy pomocy specjalnej konstrukcji z lin i bali w kształcie piramidy, przeprowadzić przez wyznaczony teren wybranego uczestnika. Osoba idąca w piramidzie koordynuje pracę wszystkich uczestników. Integracja dla firm jest bardzo ważną kwestią. Pomożemy Ci ją z głową zorganizować.

Narty wieloosobowe


Cztery osoby przemieszczają się na jednej parze nart i muszą pokonać wyznaczony tor w jak najszybszym czasie. W tej konkurencji bez synchronicznej pracy całego zespołu ani rusz. Nasza pasja to imprezy integracyjne dla firm. Warszawa i inne miasta to miejsca naszych działań.

Jeśli potrzebujesz rozwiązań szytych na miarę, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz.

Telefon +48 501 048 578


Pozostałe oferty

IMPREZY TEMATYCZNE

Po prostu bawimy się!

ico

ico

EVENTY DLA FIRM

Elegancko - biznesowo

ico

ico

CATTERING

Grunt to dobrze zjeść

ico

ico

INCENTIVE

Podróże kształcą

ico

ico

IMPREZY PLENEROWE

Rodzinna atmosfera

ico

ico
  • Rzetelna firma!

    Super impreza, zadowoleni pracownicy! Czego chcieć więcej?

    Kamil Woźnica, Dział PR | SuperDrob
  • Profesjonalizm Funky Events!

    Dopracowane szczegóły dopasowane do profilu naszej firmy = świetna zabawa, usatysfakcjonowany zespół :)

    Ewa Domagała | C&A Kapitał