Nasza Marka powstała na bazie doświadczeń grup osób działających przy trzech innych firmach:

Smarteo Sound&Light, Smarteo Adventure, Manufaktura Przygody.

Jesteśmy tego pewni, że łącząc siły i zapały, budując na solidnym fundamencie, można stworzyć markę na miarę XXI wieku i serwować wysublimowane usługi z najwyższej półki. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie: obsługi technicznej imprez: światła, dźwięku, wizji, integracji, cattering'u, pracy z dziećmi, wspópracy z artystami, sportów ekstremalnych.

Smart-eo - Adventure Smart Event Organization Manufaktura przygody

Napisz do nas lub zadzwoń. Dla Ciebie jesteśmy dostępni o każdej porze dnia.

Odpowiemy na każde pytanie, sporządzimy ofertę i chętnie opowiemy o Funky.

Funky Events Agencja Eventowa. Warszawa, ul. Szaserów 91/95 lok. 21

Michał Mazur
Event menager
Dawid Kanarkowski
Event menager
+48 501 048 578
dawid@funkyevents.pl
Emil Lasecki
Event menager

Agencja Eventowa: Eventy dla firm "Elegancko - biznesowo"

Światło oślepia. Ale może też czarować. Dźwięk oszałamia. Ale może też urzekać. Wszystko zależy od ich natężenia, rodzaju i jakości. Potrafimy ujarzmić światło i dźwięk! Mamy do tego zarówno niezbędny sprzęt, jak i umiejętności. Pobudzamy lub nastrajamy. Puszczamy wodze fantazji, ale zawsze kontrolujemy ostateczny efekt. Malujemy światłem i dźwiękiem. Profesjonalnie organizujemy eventy dla firm! Warszawa i okolice, ale również inne duże miasta Polski to nasz obszar działania.
Zamknięta impreza firmowa lub prywatna? Plenerowy koncert? Piknik, a może poważna konferencja? Na każdym wydarzeniu potrzebni są specjaliści od nagłośnienia i /lub oświetlenia. Potrzebni jesteśmy my! Poznaj mądre rozwiązania Agencji eventowej Funky Events!

Gale wieczorne i imprezy firmowe


Organizujesz galę, która musi spełnić oczekiwania notabli? Finał konkursu, który wymaga odpowiedniej oprawy? Event dla firmy, poprzez który chcesz pokazać pracownikom, klientom i partnerom wysoką jakość, jaką niesie ze sobą twoja organizacja? Takie wydarzenia mają wielką wartość. Trzeba więc zadbać o najdrobniejszy szczegół.
Nie bierz na siebie tej odpowiedzialności! Powierz organizację ważnego dla Ciebie wydarzenia profesjonalistom! Efekt naszej pracy jest powalający!

Obsługa koncertów


Angażujesz doskonałych muzyków? Zależy Ci na imprezie dla firmy na poziomie? Chcesz słyszeć zachwyty gości? Zadbaj o odpowiednią oprawę koncertu! Brzmienie, które nie tracąc na jakości, dociera do każdego zakątka sali lub do ostatniego słuchacza w plenerze. Światło, które buduje wyjątkowy nastrój... Dopiero te elementy umożliwiają pozytywny odbiór koncertu i wywołują pożądany efekt.
Już od ponad dziesięciu lat udowadniamy, że wiemy, jak odpowiednio połączyć światło i dźwięk. Potrafimy przygotować oprawę zarówno kameralnych koncertów, jak i wielkoformatowych spektakli.

Konferencje


Odpowiadasz za organizację ważnej konferencji - eventy dla firm to nasza specjalność? Zapraszasz znamienitych gości? Chcesz pokazać się od najlepszej strony? Zadbaj o perfekcyjną organizację eventu dla swojej firmy! Wyobraź sobie, że na sali jest wszystko, czego potrzebują uczestnicy, prelegentów słychać w każdym zakątku pomieszczenia, a podczas przerw serwowana jest wyśmienita kawa i przekąski. A teraz usiądź i odpocznij... bo zajmiemy się tym za Ciebie! Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze konferencji i zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie w nagłośnieniu i oświetleniu pomieszczeń, przygotowaniu sal szkoleniowych czy budowie stoisk targowych. Oferujemy także tłumaczenia symultaniczne.

Prezentacje i pokazdy


Zastanawiasz się, jak w atrakcyjny sposób przedstawić szerszej publiczności premierowe produkty lub usługi? Planujesz otwarcie nowego biura lub salonu i szukasz odpowiedniej oprawy? Marzy Ci się profesjonalny pokaz mody? Potrzebujesz ekipy, która zorganizuje ważne dla Ciebie wydarzenie! Terminowo i z klasą. Ruszamy niebo i ziemię, żeby sprostać najwyższym wymaganiom. Słuchamy i działamy. Ale też wychodzimy z inicjatywą. Dbamy o oprawę związaną z nagłośnieniem, oświetleniem i kateringiem. Zapewniamy adekwatne atrakcje. Wszystko po to, żeby zaproszeni goście czuli się wyjątkowo, a gospodarze byli dumni z wydarzenia i osiągnęli swój cel.

Obsługa DJ


Chcesz rozkręcić imprezę, która będzie na ustach wszystkich przez długie tygodnie? Marzy Ci się muzyka, wobec której nikt nie pozostanie obojętny? Pragniesz zapełnić parkiet ludźmi? Wybierz charyzmatycznego DJ-a, który potrafi wpasować się w panujący nastój i zwielokrotnić go swoją energią, magika z zestawem płyt na każdą okazję. Nasi DJ-e kreują niezapomnianą atmosferę wydarzeń. Dobierają repertuar tak, by współgrał z charakterem eventu. Zabawiają. Zachęcają. Podgrzewają atmosferę. A czasem wprowadzają nutę romantyzmu lub melancholii. Są otwarci na propozycje gości. Potrafią sprawić, że impreza zyskuje rangę wydarzenia. Twoja także może się nim stać!

Jeśli potrzebujesz rozwiązań szytych na miarę, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz.

Telefon +48 501 048 578


Pozostałe oferty

IMPREZY TEMATYCZNE

Po prostu bawimy się!

ico

ico

CATTERING

Grunt to dobrze zjeść

ico

ico

INCENTIVE

Podróże kształcą

ico

ico

INTEGRACJA

Budujemy zespół

ico

ico

IMPREZY PLENEROWE

Rodzinna atmosfera

ico

ico
  • Rzetelna firma!

    Super impreza, zadowoleni pracownicy! Czego chcieć więcej?

    Kamil Woźnica, Dział PR | SuperDrob
  • Profesjonalizm Funky Events!

    Dopracowane szczegóły dopasowane do profilu naszej firmy = świetna zabawa, usatysfakcjonowany zespół :)

    Ewa Domagała | C&A Kapitał