Nasza Marka powstała na bazie doświadczeń grup osób działających przy trzech innych firmach:

Smarteo Sound&Light, Smarteo Adventure, Manufaktura Przygody.

Jesteśmy tego pewni, że łącząc siły i zapały, budując na solidnym fundamencie, można stworzyć markę na miarę XXI wieku i serwować wysublimowane usługi z najwyższej półki. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie: obsługi technicznej imprez: światła, dźwięku, wizji, integracji, cattering'u, pracy z dziećmi, wspópracy z artystami, sportów ekstremalnych.

Smart-eo - Adventure Smart Event Organization Manufaktura przygody

Napisz do nas lub zadzwoń. Dla Ciebie jesteśmy dostępni o każdej porze dnia.

Odpowiemy na każde pytanie, sporządzimy ofertę i chętnie opowiemy o Funky.

Funky Events Agencja Eventowa. Warszawa, ul. Szaserów 91/95 lok. 21

Michał Mazur
Event menager
Dawid Kanarkowski
Event menager
+48 501 048 578
dawid@funkyevents.pl
Emil Lasecki
Event menager

Imprezy plenerowe "Rodzinna atmosfera"

Organizujemy imprezy plenerowe w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce. Piękna wiosenna pogoda, zielona przestrzeń oraz grono uśmiechniętych ludzi, to właśnie charakteryzuje nasze pikniki. Każdy znajdzie tutaj atrakcje dla siebie, najmłodszym pomalujemy buzię, a dla tych trochę starszych zorganizujemy koncert, czy występ Stand up'era. Nasze imprezy plenerowe w Warszawie i okolicach łączą pokolenia, atmosfera jaka im towarzyszy zacieśnia więzi rodzinne podczas świetnych zabaw, w których odnajdą się dzieci dorośli oraz seniorzy. Pikniki, które organizujemy dla firm sprzyjają integracji, rozładowują "biurową atmosferę" oraz buduje pozytywne relacje między pracownikami. Nasz bogaty program zawiera walory kulturowe, edukacyjne, rozrywkowe oraz sportowe w zależności od Państwa potrzeb i charakteru jaki mają planowane przez Państwa imprezy plenerowe. Warszawa i okolice to miejsce gdzie działamy!

Bubbleball


Wejdź w wielką dmuchaną piłkę i rozegraj mecz na wesoło. Świetna konkurencja, która zadowoli zarówno dzieci jak i dorosłych. Przewroty i zderzenia tutaj nie są niczym strasznym, a wręczy przeciwnie - przysparzają wielu pozytywnych wrażeń.

Ścianka wspinaczkowa


Pneumatyczna ścianka wspinaczkowa o wysokości 7 m posiada dwie drogi o różnych poziomach trudności. Dla wielu jest tylko świetną zabawą, niektórzy zaś przełamują tu swoje lęki i mierzą się z nielada wyzwaniem, nie mniej jednak nikt nie schodzi nieusatysfakcjonowany.

Mobilny Park Linowy


Ekstremalny Park Linowy uświetni każdą imprezę. Posiadamy w ofercie sześć atrakcji parku linowego Przeszkody są profesjonalnie zaprojektowane i zbudowane z materiałów najwyższej jakości spełniających wszelkie niezbędne normy. Obsługa parku to odpowiednio przeszkoleni z zakresu asekuracji linowej instruktorzy. Przeszkody: Sieć U, Most birmański, Most lianowy, Trawers, Tyrolka, Most Linowy

Wielkie piłkarzyki


Świetna piknikowa rozrywka. Mega Piłkarzyki: to klasyczna gra barowa w formacie XXL! W tym wydaniu mali i duzi chłopcy będą mogli rozegrać mecz z pewnym ograniczeniem - nikt nie może opuścić swojego miejsca na boisku... UDANEJ ZABAWY!

Zjeżdżalnia


Dzięki tej atrakcji żadna impreza z udziałem najmłodszych uczestników nie będzie nudna. Dzieci uwielbiają tą jakże aktywną formę zabawy, nikt nie schodzi niezadowolony z tego kolorowego dmuchańca.

Dmuchany Zamek


Każde dziecko może zostać księżniczką lub rycerzem naszego niebanalnego zamku. Znakomita atrakcja, dzięki której urwisy spożytkują swoją energię w zdrowy, pełen radości i bezpieczny sposób.

Koncert


Dobry koncert uświetni każdą imprezę. Muzyka na żywo w wykonaniu mniej lub bardziej znanych gwiazd zawsze utrzymuje pozytywną atmosferę imprezy plenerowej. Ostrzegamy - tańce i zabawa pod sceną "do upadłego"!

Eurobungee


Pozwoli oderwać się na chwilę od ziemi wszystkim małym i nieco większym fanom ,,uniesień''. Atrakcja zapewnia wiele wrażeń, odprężenie i upust emocjom, a co niektórym pozwala przełamać lęki związane z wysokością. Wszystkim zainteresowanym życzymy wysokich lotów :)

Walki na poduszki


Przestaje być banalną zabawą z dzieciństwa gdy w grę wchodzą piankowe walce, a cała zabawa rozgrywa się na pałąku zatwierdzonym nad nietypowym dmuchanym ringiem. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą zmierzyć się ze sobą w tej rewelacyjnej rozgrywce.

Jeśli potrzebujesz rozwiązań szytych na miarę, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz.

Telefon +48 501 048 578


Pozostałe oferty

IMPREZY TEMATYCZNE

Po prostu bawimy się!

ico

ico

EVENTY DLA FIRM

Elegancko - biznesowo

ico

ico

CATTERING

Grunt to dobrze zjeść

ico

ico

INCENTIVE

Podróże kształcą

ico

ico

INTEGRACJA

Budujemy zespół

ico

ico
  • Rzetelna firma!

    Super impreza, zadowoleni pracownicy! Czego chcieć więcej?

    Kamil Woźnica, Dział PR | SuperDrob
  • Profesjonalizm Funky Events!

    Dopracowane szczegóły dopasowane do profilu naszej firmy = świetna zabawa, usatysfakcjonowany zespół :)

    Ewa Domagała | C&A Kapitał